آرشیو
 
صفحه نخست › پذیرش آگهیپذیرش آگهی

مرکز توسعه ارتباطات و آگهی‌های روزنامه همشهری از روش‌های زیر آگهی‌های صاحبان آگهی را پذیرش می‌کند.


· پذیرش از طریق کارگزارانclick here

· پذیرش مستقیمclick here

· پذیرش از طریق نمایندگان شهرستانclick here

صاحبان آگهی به کمک یکی از روش‌های فوق می‌توانند مرکز را در جریان اندازه، صفحه و روز آگهی مورد نظر خود قرار داده و پس از طی مراحل فضای مورد نظر را رزرو دائم نمایند:

 رزرو موقت:
برای زمانی است که صاحبان آگهی زمان آگهی و محل آگهی را تعیین می‌کنند ولی قطعیت چاپ آن به دلایلی مختلف مشخص نیست. در این زمان آگهی‌دهنده می‌تواند محل مورد ‌نظر خود را رزرو موقت نماید. این رزرو برای آگهی‌دهنده تا ساعت 10 صبح روز بعد باقی می‌ماند و بعد از 10 صبح توسط سیستم به صورت اتوماتیک حذف می‌شود تا آگهی‌دهنده دیگر بتواند از آن فضا استفاده نماید. لغو این رزرو مشمول جریمه نمی‌شود اما پس از ساعت مذکور مرکز هیچ مسئولیتی در قبال ارائه فضای مورد نظر نخواهد داشت.

 رزرو دائم:
این نوع رزرو به صورت کتبی و با تکمیل فرم‌های رزرو مربوط به بخش پذیرش مرکز توسعه ارتباطات و آگهی‌های روزنامه همشهری، صورت می‌گیرد. در این زمان آگهی‌دهنده محل و زمان مورد نظر را برای چاپ آگهی خود به صورت دائم رزرو نموده و وجه آگهی را می‌پردازد. این رزرو تابع بخش نامه‌ای است که در صورت ابطال رزرو یا عدم ارسال آگهی در زمان‌های مشخص مشمول جریمه ابطال رزرو دائم می‌شود.

-       در مواقعی که در صفحات مورد نظر مشتریان فضای خالی وجود نداشته باشد، رزروی انجام نمی‌گیرد و درخواست آگهی‌دهندگان در لیست انتظار همان صفحه طبق فرم مربوطه وارد می‌شود. به محض کنسل شدن رزرو موقت یا دائم توسط هر یک از آگهی‌دهندگان، با توجه به نوبت در لیست انتظار، آگهی به صورت موقت رزرو می‌شود تا آگهی دهنده آگهی خود را به رزرو دائم تبدیل کند.

 

زمان‌بندی پذیرش آگهی روزنامه همشهری:

 حداکثر زمان برای سفارش آگهی به شرط پر نبودن فضای مورد نظر بدین شرح می باشد :

پذیرش آگهی صفحات رویه (شامل 4 صفحه اول و چهار صفحه آخر روزنامه) و ترحیم و تسلیت تا ساعت 15 یک روز قبل از تاریخ چاپ آگهی می‌باشد.

پذیرش آگهی صفحات ویژه (5-8) و ورزشی (9-10-11-12) تا ساعت 9 صبح یک روز قبل از تاریخ چاپ آگهی است.

پذیرش آگهی صفحات داخلی (شامل صفحات غیر رویه، ویژه و ورزشی) تا ساعت 15 سه روز قبل از تاریخ چاپ آگهی است.

 زمان‌بندی پذیرش آگهی ضمایم:

·         مسافر و همشهری زندگی: پذیرش آگهی برای این دو ضمیمه تا ساعت 12، چهار روز قبل از چاپ آگهی است.

·         حقوق: پذیرش آگهی برای حقوق تا ساعت 12 یک هفته قبل از چاپ آگهی است.

      قوانین لغو رزرو دائم:

از آنجا که پس از رزرو دائم یک آگهی فضای مورد نظر در اختیار آگهی‌دهنده دیگر قرار نمی‌گیرد و پس از رزرو دائم سایر تقاضاها برای فضای مورد نظر رد می‌شود، کنسل کردن رزرو دائم در زمان نزدیک به چاپ تا حد زیادی امکان جایگزینی آگهی را از مرکز سلب می‌نماید. لذا جهت کاهش زیان ناشی از این موضوع و جلوگیری از رزروهای کاذب؛ هم‌چنین ایجاد فرصت جهت درج مطلب و یا آگهی در فضای مورد نظر قوانینی جهت لغو رزرو دائم در نظر گرفته شده است که در پی می‌آید:
-       ابطال رزرو تا پایان وقت اداری 21 روز قبل از چاپ آگهی برای صفحات 2-3- جدول کلمات- حوادث- بورس و صفحه آخر مشمول 10% کسر بهای آگهی می‌شود.

-       ابطال رزرو تا پایان وقت اداری 7 روز قبل از چاپ آگهی مشمول 15% کسر بهای آگهی می‌شود.

-       ابطال رزرو تا پایان وقت اداری 5 روز قبل از چاپ آگهی مشمول 20% کسر بهای آگهی می‌شود.

-       ابطال رزرو تا پایان وقت اداری 3 روز قبل از چاپ آگهی (صفحات داخلی و ویژه) و یک روز قبل از چاپ آگهی (صفحات رویه) مشمول 50% کسر بهای آگهی می‌شود.

 

 
[صفحه نخست]  [درباره ما]  [تماس با ما] 
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به مرکز توسعه ارتباطات و آگهی های همشهری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی شده توسط رایمهر کیش